Home · Polecane

Drukowanie w nowej technologii

Pokonaj standardowy stereotyp kreacji - twórz w trójwymiarze Uzyskanie idealnego wyobrażenia, makiety, proporcji - to wszystko projektanci zawdzięczają technologii drukowania w trójwymiarze. Okrzykiwany mianem Trzeciej Rewolucji Przemysłowej Rapidcrafting umożliwia nie tyle przeniesienie wirtualnej kreacji na rzeczywistą materię.

Continue reading 29.09.2015. 14:45

Osocze w mezoterapii


Czym jest i co daje wstrzykiwanie osocza bogatopłytkowego? Na proces starzenia się ludzkiej skóry nie ma mocnych. Nawet jeśli stosujemy zabiegi dermatologiczne takie jak mezoterapia czy wstrzykujemy osocze bogatopłytkowe, prędzej czy później skóra właściwa nie będzie w stanie regenerować się szybko. Niemniej jednak stosowanie naturalnych metod popłaca, o czym mówi coraz więcej korzystających z nich ludzi.

Continue reading 29.09.2015. 14:38

Tereny zielone

Inwentaryzacja zieleni potrzebna od zaraz Każde planowanie wyglądu przestrzeni, w której żyje na co dzień człowiek, wymaga wstępnej inwentaryzacji, jeśli zaś chodzi o miejsca publiczne, to okazuje się, że inwentaryzacja zieleni jest niezbędna do dokonania jakichkolwiek zmian terenowych i stanowi wstęp do dalszych działań architektoniczno – urbanistycznych.

Continue reading 29.09.2015. 14:24

<< First < Previous [1 / 2] Next > Last >>